top of page

Хімія стане цікавою для Ваших дітей з Вашою допомогою

Ласкаво просимо у світ хімічних знань

            Хімічний компонент забезпечує засвоєння учнями знань про речовини та їх перетворення, хімічні закони і методи дослідження, навички безпечного поводження з речовинами, формує ставлення до екологічних проблем і розуміння хімічної картини світу, вміння оцінювати роль хімії у виробництві та житті людини. Пошук нових технологій, як засіб розвитку творчих здібностей учнів, дозволили поглибити  знання і здібності учнів для подальшої освіти і самоосвіти.   Діти залучаються до участі в олімпіадах, МАН. Підвищується інтерес до предметів природничого циклу через досліди, комп’ютеризацію навчально-виховного процесу. Пропагується здоровий спосіб життя, підвищується громадянська свідомість учнів, розширюється роботу з обдарованими дітьми.

         

Розпочав свою роботу проект  "Очна дистанційна форма навчання учнів з хімії".

         

 На моєму сайті Ви можете ознайомитись з матеріалами для учнів 7-8 класів.




 

Ваша дитина нудьгує довгими зимовими вечорами? За вікном панує суцільний холод, прогулянку відмінено. Подаруйте малюку свій час. І нудний вечір перетвориться для всіх у чарівний відпочинок. Відкрийте своїй дитині дивовижний світ хімії. Ви невпевнені у собі? У Вас все вийде!!!
 

Пропоную Вашій увазі проведення декількох дослідів в домашніх умовах. Від казкових перетворень, що будуть відбуватися, будуть у захваті не тільки Ваші діти. Ви самі отримаєте масу задоволення. А Ваш малюк дізнається багато нового і цікавого без нудних і складних формул






 






 






 

ВУЛКАН, ЯКИЙ ПАРУЄ

Кожна хазяйка неодноразово проводила цей хімічний дослід у себе на кухні, додаючи звичайний оцет в харчову соду. Чому б не запросити на кухню Вашу дитину? Зробіть наступне: насипте близько 2 столових ложок соди в невелику посудину і лийте на неї оцет прямісінько з пляшки. Вміст склянки просто на очах почне «закипати» і пінитися. Дотримуйтесь правил безпеки! Не нахиляйтеся до утворенної суміші.
Але справжньо неповторною буде ця ж сама процедура, проведена у виліпленому з пластиліну конусі із отвором (вулкані), який попередньо необхідно закріпити на посудині. Оцет, який буде литися на соду, що знаходиться всередині, буде стрімко витікатиме назовні, мов під час виверження реального вулкану. Це незвичайне видовище запам'ятається не тільки Вашій дитині.


 

КРИСТАЛИ, ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ

Зовсім просте і дуже цікаве заняття. Разом з своєю дитиною приготуйте перенасичений розчин кухонної солі. Нагадаю, якщо нова порція солі, що додається, вже не розчиняється, то розчин вважається перенасиченим.  Далі необхідно помістити в склянку з утвореним розчином дріт з петелькою на одному кінці. Пройде кілька днів — і на ньому з'являться (уявіть собі!) кристали. Додавши харчовий барвник у розчин, Ви можете добути, наприклад, «справжній» сапфір (якщо барвник синього кольору) або рубін (якщо червоного).









 

ВЕСЕЛКА НА ВОДІ

Не менш цікавим дослідом для дітей молодшогоого віку буде веселка на воді. Дуже просто, як за допомогою маленьких хитрощів змінити колір води в посудині! Налийте воду в прозору банку і додайте таблетку фенолфталеїну, який Ви можете придбати в будь-якій аптеці. Рідина у банці буде безкольоровою і прозорою. Але при додаванні у склянку розчину харчової соди, вода миттєво набуде яскраво-малинового кольору. Ось такі дива!
Коли радість Вашої дитини від цього чарівного перетворення трішки згасне, додайте в малинову воду лимонну кислоту або оцет. Рідина знову стане прозорою і безкольоровою.







 

Я - абзац. Кликните здесь, чтобы добавить или редактировать текст. Я - идеальное место рассказать о вас, чтобы посетители познакомились с вами поближе.

bottom of page